HYDE PARK

Czyli luźne rozmowy na każdy temat.

Re: HYDE PARK

Postprzez krissnt » 11 Wrz 2011, 22:03

Dobre te filmiki. Najs.

Barret btw ja juz ubiłem coś z usp :D w boju!
krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: HYDE PARK

Postprzez krissnt » 06 Paź 2011, 18:41

krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: HYDE PARK

Postprzez Moris » 16 Paź 2011, 15:01

TANGO!
Czy ty kupisz ode mnie tego eotecha czy nie?
Dalem ci go już z myślą, że mi niedługo zapłacisz.
Teraz powiem szczerze mam parcie na gotówkę więc proszę o szybką decyzję: bierzesz czy nie?
Jak nie, to mi go zwróć szybko i go sprzedam.
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
Awatar użytkownika
Moris
Administrator
 
Posty: 250
Rejestracja: 03 Lip 2011, 11:56
Miejscowość: Nowy Tomyśl

Re: HYDE PARK

Postprzez krissnt » 16 Paź 2011, 20:26

Tango nastepnym razem ustaw ISO-6400 LOL
krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: HYDE PARK

Postprzez Tango » 16 Paź 2011, 21:20

Moris, w przyszłym tyg będę to Tb dam kasę bo wypłata wreszcie weszła mi za prace od wakacji :( masz rację zajebałem lekko z tym.

Ponoć im większe tym więcej szczegółów i lepsze foty tak mówi podręcznik.
im więcej potu na treningu tym mniej krwi na polu bitwy
Tango
Team
 
Posty: 92
Rejestracja: 03 Lip 2011, 11:02

Re: HYDE PARK

Postprzez krissnt » 16 Paź 2011, 22:42

Chyba podręcznik do Polskiego. Weź go spal czym prędzej bo to jakieś mega herezje... :/

Im większe ISO tym krótszy czas naświetlania potrzebny, więc można stosować w PÓŁMROKU. W dzień nie ma co wychodzić poza 200 moim zdaniem. Ja rozumiem, że dobry aparat itd, ale taki max jak 3200 to przecież tragedia, samo ziarno na tych fotkach i jakość masakra potem :/ Aż ostrość zżarło w niektórych miejscach.

Zasada powinna być taka: iso jak najmniejsze->czas za długi?->zmniejszasz numerek przesłony->jest najmniejszy numer(obiektyw otwarty), nadal za długi czas naświetlania->podnosisz iso aż do skutku. Im mniejsze ISO tym większa jakość zdjęcia, ale dłuższy czas potrzebny, żeby zdjęcie naświetlić. W słabszym świetle na niskiej czułości możesz rozmyć fotkę, więc tylko wtedy się zwiększa.

Podejrzewam, ze coś źle odczytałeś z tego podręcznika, ale jeśli naprawdę tam tak pisze to faktycznie zastanowiłbym się nad wyrzuceniem tego :/
krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: HYDE PARK

Postprzez Tango » 17 Paź 2011, 21:34

fakt nie doczytałem dalej ;) było że generalnie wysokie iso ułatwia robienie foto ale później jest tabelka .... tak to jest jak sie czyta bez zrozumienia o.-

Teraz wiem i bd się do tego stosował
im więcej potu na treningu tym mniej krwi na polu bitwy
Tango
Team
 
Posty: 92
Rejestracja: 03 Lip 2011, 11:02

Re: HYDE PARK

Postprzez krissnt » 18 Paź 2011, 10:02

Spoko spoko ;-)

Pamiętaj tylko, żeby zawsze najniższe jak się da.
krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: HYDE PARK

Postprzez krissnt » 21 Paź 2011, 21:13

Tango, jaki wymiar mają te grzejące żelowe poduszeczki? Ile kosztują? Jeśli się okaże, że są tańsze niż na allegro, to będę miał zamówienie do Ciebie, całkiem spore pewnie.
krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: HYDE PARK

Postprzez Moris » 18 Lis 2011, 01:21

Ludzie co się dzieje?
Mialkas ma w chuju, Tango ma dosyć i woli kupować Glocki, nikt nowy nie dochodzi, nic nowego się nie dzieje (bo co też wielkiego można zdziałać we trójkę?).
Co jest kurwa? Ma się to rozlecieć?
Mialkas - zależy ci? Bo niedługo zaliczysz wylot. Jednak nie ja o tym decyduję.
Tango - o co ci chodzi? Nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Mialo być powoli ale koszernie. Podobało ci się. I co teraz? Nagle wszystko jest be i fe? Błagam...
Czuję się kurwa winny bo to ja wymyśliłem sobie rekonstrukcję. Ale robiłem to sam dla siebie, nikogo nie zmuszałem. Razem ustaliliśmy ten projekt - zgrana paczka + stylizacja dla wyglądu, że działamy razem.
Nie podoba się to możemy zmienić zasady, tylko kurwa mówcie co wam nie pasi a nie żalicie się niewiadomo komu...
Dla mnie to wszystko jedno. Może być fajna ekipa i każdy ubrany i uzbrojony w co chce. Tylko się będą liczyły umiejętności i zgranie.
Ja i tak dalej będę ciągnąć Niemców a reszta niech robi ze szpejem co chce. To tylko airsoft.

PS. Mialkas - odpisanie "zależy mi" nie wystarczy. Potem znowu się zawiniesz na dwa miechy pod ziemię i tyle z ciebie będzie...
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
Awatar użytkownika
Moris
Administrator
 
Posty: 250
Rejestracja: 03 Lip 2011, 11:56
Miejscowość: Nowy Tomyśl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron