Ładownice G36

Dyskusje na temat wyposażenia.

Ładownice G36

Postprzez Moris » 18 Paź 2011, 14:23

Yo!
Wczoraj przyszły do mnie nowe ładownice. Nie są one koszerne ale po malej modyfikacji (kosztującej 3zl) wyglądają zupełnie jak pouche od BHI :)
CQB jest raczej tylko pokazówą więc zdecydowałem, że nie będę wydawał na to majątku (ponad 500zl za komplet ładownic? SIC!).
Ładownice są produkcji... UWAGA! Mil-Teca :D
Jednak jest to porządny produkt, na miarę ich starych ładownic we fleku z hiszpańskimi klamrami (te wiecie, co można pod s95 podpiąć [teraz ma je yyy Mialkas?]).
Kosztowały mnie 32zl/sztuka. Tanio. Napisałem jeszcze do sprzedawcy czy nie zamówił by jeszcze parę sztuk (ja chcę jeszcze przynajmniej jedną [na duty belt nad biodro]). Być może za 2-3 tygodnie będą :)

Porównanie:
BHI:
Image
Mil-Tec:
Image

Wpierw fotka poglądowa (jeszcze bez modyfikacji - o tym na końcu) jak to razem wygląda :)
Image

Zacznijmy od tego, że pouch zbudowany jest z mocnego nylonu. Wiadomo, że nie cordura bo cena byłaby dwa razy wyższa. Boczne ścianki są wzmocnione (podwójna warstwa materiału) i usztywnione (jakieś tworzywo sztuczne).
Wewnątrz znajdują się 4 rzepy - po jednym na ściankę.
Image
Można dzięki nim zamocować przegrodę w dwojaki sposób. Mieszczą się tak dwa nie połączone magazynki.
Image
Image
Nie ma wtedy niestety miejsca na to aby schować klapę, zatem w tej kombinacji średnio to wypada w CQB.
Po wyjęciu ścianki ukazuje nam się spora kieszeń, gdzie możemy zmieścić dwa sparowane magazynki do G36, do tego można schować klapę i używać ładownicy w CQB.
Image
Image

Wyjaśniam teraz na czym polegała modyfikacja (aby przypominało Blackhawka).
Najprościej na świecie przybiłem napy do klapy bo Mil-Tec ich nie zrobił.
Proste :)
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
Awatar użytkownika
Moris
Administrator
 
Posty: 250
Rejestracja: 03 Lip 2011, 11:56
Miejscowość: Nowy Tomyśl

Re: Ładownice G36

Postprzez krissnt » 18 Paź 2011, 14:40

Najs. Jak wyciaga sie połączone magi?
krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: Ładownice G36

Postprzez Moris » 18 Paź 2011, 14:48

Elegancko.
Bez problemu, ładownica jest mega obszerna. Klapa jest gruba a nawet z nią wsadzoną w środku łatwo się wyciąga pakiet.
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
Awatar użytkownika
Moris
Administrator
 
Posty: 250
Rejestracja: 03 Lip 2011, 11:56
Miejscowość: Nowy Tomyśl


Wróć do Sprzęt i oporządzenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron