Dzien dziecka

Współpraca.

Dzien dziecka

Postprzez krissnt » 27 Maj 2012, 20:27

Elo, macie jakieś pomysły jakby to rozwiązać?

Ja bym najchętniej zrobił tak, żeby jakieś giwery bez baterii sobie leżały + kamizelki, co by sobie można pooglądać/przymierzyć. Oczywiście ktoś będzie musiał ogarniać to, żeby nic nie zniknęło.

Strzelnice można by zrobić taką bardzo małą, tzn żeby postrzelać z pistoletów (są bardziej widowiskowe).

Macie może jakieś listewki w chacie? Jeżeli nie, to od biedy się kupi i zbije. Już mówię co.

Ustawianie jakiś dziwacznych gówien do trafiania to porażka, bo co tam ustawimy? Butelki? Żal, poza tym kulki się odbiją i będzie draka. Lepiej byłoby zbić taką ramkę i dodać na to gwoździe, tak żeby sobie zawiesić tarczę jakąś strzelniczą (najlepiej nawet nie w formie "kryminalisty", tylko punktowej, co się nikt nie doczepi o jakieś promowanie przemocy przez strzelanie do sylwetek). Zbić takie jajco, to przecież kwestia 5 minut i 10zł w Brico na listewki.

Barret, powiedz tylko jaki format mógłbyś nadrukować tych tarcz? Gaz masz? Pistol sprawny? Mój śmiga, gaz mam, ale musiałbym jeszcze raz rozkręcić magi i poczyścić, żeby nie było jakiś zacinek, okulary mam 2 pary, ale można skołować jeszcze więcej.

Wspominałeś coś o siatce, o jakiej mówisz? Ochronna taka? Jakby można na tył coś tam zrobić, żeby dalej nie leciały kulki to byłoby świetnie (dopiero się dowiem jaka to będzie lokalizacja).

Można pobrać jeszcze farbki czy cokolwiek. Zobaczymy co to tam będzie, lepiej mieć niż nie mieć.

Żadnych pomysłów więcej nie mam w sumie, długo to nie potrwa, więc draki nie ma. Wezmę też taśmy, chyba mam gdzies tu w chacie. Dam znać w tygodniu. Teej można pałatki też pobrać, żeby narzucić na jakieś stoły czy cokolwiek tam będzie.

Moriii fajnie jakbyś też dał rady.
krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: Dzien dziecka

Postprzez Barret » 27 Maj 2012, 20:56

Największe tarcze jakie mogę zrobić to A3, mam nawet z sylwetką jelenia czy czymś takim.
Pistol sprawny ale magi trzeba przeczyścić, gazu też jeszcze mam.
Nie wiem czy uda mi się załatwić ale może siatkę która ogrodzone są pola do paintall'a, kumpel trochę tego ma ale muszę jeszcze sprawdzić czy oczka w niej nie są za duże.
Dodatkowo można by skołować jakieś worki na pyry, nasypać do nich ziemi i zrobić jakieś takie stanowisko z M249 co by można było sobie jakieś takie foto zrobić. Poza tym wezmę wszystko co się da, saperke, pałatkę, skrzynkę na amunicje. Fajnie by było jakby też podzielić się, część z nas na zielono część na CQB, kwas w LWP.
Image
Awatar użytkownika
Barret
Administrator
 
Posty: 169
Rejestracja: 02 Lip 2011, 19:17
Miejscowość: Nowy Tomyśl

Re: Dzien dziecka

Postprzez krissnt » 27 Maj 2012, 22:33

A Kwas ma być?
krissnt
Administrator
 
Posty: 481
Rejestracja: 03 Lip 2011, 10:28

Re: Dzien dziecka

Postprzez Barret » 28 Maj 2012, 09:07

Może będzie
Image
Awatar użytkownika
Barret
Administrator
 
Posty: 169
Rejestracja: 02 Lip 2011, 19:17
Miejscowość: Nowy Tomyśl

Re: Dzien dziecka

Postprzez stark » 28 Maj 2012, 18:45

JA też będę

Jakieś tarcze mam w domu a na działce mam palety po patrolu w czwartek można podjechać porozbijać (łom by się przydał ) i deski są nie jest to drewno I klasy ale jest :)

mam też gdzieś stare ( polskie ) maski gazowe, hełmy i starą apteczke którą też wezme :)
Awatar użytkownika
stark
Team
 
Posty: 96
Rejestracja: 24 Mar 2012, 18:21
Miejscowość: Nowy Tomyśl


Wróć do Spotkania otwarte

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron